Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator insonorizat SENCI SCDE19i-YS putere maxima 19 kVA 400V ATS inclus

Număr anunț
DA40337644
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
STARTOOLS S.R.L. (CUI 45846973)
Cod CPV
31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.123,97 RON
Valoare atribuită
25.123,97 RON
Data publicării
07.05.2026 12:46
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.123,97 RON

din 25.123,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.