Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tag de proximitate programabil IDT-2000EM-RW, RFID, tip breloc

Număr anunț
DA40339059
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,07 RON
Valoare atribuită
182,07 RON
Data publicării
07.05.2026 13:47
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,07 RON

din 182,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.