Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Controler de acces cu tastatura SK2-EM/MF, card, cod PIN, 125 KHz, 13.56 MHz, 10000 utilizatori, apa
- Număr anunț
- DA40338997
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,50 RON
- Valoare atribuită
- 146,50 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 13:44
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,50 RON
din 146,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro