Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale sanitare
- Număr anunț
- DA40332870
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.652,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.652,60 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 09:43
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.652,60 RON
din 7.652,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro