Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VERIFICARE STINGATOARE,HIDRANTI

Număr anunț
DA40336295
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
EUROLIA ROMTEHNIC SRL (CUI RO38202910)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.282,40 RON
Valoare atribuită
3.282,40 RON
Data publicării
07.05.2026 11:52
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.282,40 RON

din 3.282,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.