Atribuită Cumpărare directă

produse panificatie si paine -DAS - februarie 2024

Număr anunț
DA34976598
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
CMC & PDA DISTRIBUTIUON (CUI 36539023)
Cod CPV
15612100-2 · Faina de grau (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.465,37 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.465,37 RON