Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nistatina 500.000UI x 20 cpr filmate / NYSTATINUM

Număr anunț
DA40346425
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726 RON
Valoare atribuită
726 RON
Data publicării
08.05.2026 11:02
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726 RON

din 726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.