Ofertă acceptată Cumpărare directă

Technoplastin HIS ISI~1.2

Număr anunț
DA40330102
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.358 RON
Valoare atribuită
14.358 RON
Data publicării
06.05.2026 15:53
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.358 RON

din 14.358 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.