Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie de grafică și design grafic

Număr anunț
DA40340619
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
INNERPRIDE BRANDING SRL (CUI RO22112145)
Cod CPV
79341100-7 · Servicii de consultanta in publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.502 RON
Valoare finală
60.000 RON
Data publicării
07.05.2026 14:51
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.