Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta - intocmire documentatii-prevenire si stingere a incendiilor Comuna Paleu

Număr anunț
DA34978273
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
CLIFORD SRL (CUI 16156015)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON