Acasă · Licitații
· Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Decathlon Vest - Pachet articole sportive
- Număr anunț
- DA40340688
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.264,46 RON
- Valoare atribuită
- 8.264,46 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 14:54
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.264,46 RON
din 8.264,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro