Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUBMERSIBILA WQ 1500W 230V

Număr anunț
DA40346130
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
42120000-6 · Pompe si compresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,13 RON
Valoare atribuită
1.004,13 RON
Data publicării
08.05.2026 10:52
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,13 RON

din 1.004,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.