Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta si mentenanta sistem informatic si pentru administrare infrastructură hardware

Număr anunț
DA40343834
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.200 RON
Valoare atribuită
87.200 RON
Data publicării
08.05.2026 09:23
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.200 RON

din 87.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.