Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ketof 1 mg/5 ml-sirop x 100 ml-Hexal DE
- Număr anunț
- DA40337339
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782,80 RON
- Valoare atribuită
- 782,80 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 12:34
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
782,80 RON
din 782,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro