Ofertă acceptată Cumpărare directă

Miofilin fiole - 5 fiole x 10ml

Număr anunț
DA40337750
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.885,75 RON
Valoare atribuită
4.885,75 RON
Data publicării
07.05.2026 12:51
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.885,75 RON

din 4.885,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.