Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanţă GDPR - proiecte POS
- Număr anunț
- DA40297629
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI " ALEXE SI ASOCIATII " (CUI 16882360)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.600 RON
- Valoare atribuită
- 173.600 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 09:24
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173.600 RON
din 173.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro