Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii incidenta ISCIR prin operator RSVTI - Adapostul de Urgenta pe timp de noapte
- Număr anunț
- DA40345228
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJ CONSULTING SRL (CUI RO35373428)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 10:17
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
980 RON
din 980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro