Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu personalizare Software LinkPos
- Număr anunț
- DA40339948
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- LINK DATA BUSINESS SOLUTIONS SRL (CUI RO32072412)
- Cod CPV
- 79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.098,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.098,90 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 14:23
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.098,90 RON
din 5.098,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro