Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie Dacia Duster GL 03 SCF
- Număr anunț
- DA40336366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.710,48 RON
- Valoare atribuită
- 11.710,48 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 11:55
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.710,48 RON
din 11.710,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro