Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA40296118
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,50 RON
Valoare finală
539,50 RON
Data publicării
02.05.2026 08:17
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
09.05.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.