Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAHAR SI PRODUSE CONEXE

Număr anunț
DA40349217
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15830000-5 · Zahar si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,32 RON
Valoare atribuită
151,32 RON
Data publicării
08.05.2026 13:07
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,32 RON

din 151,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.