Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de întreținere și reparații a automobilelor din cadrul parcului auto al DGASPC Bihor
- Număr anunț
- DA40343927
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT SERVICE PKW S.R.L. (CUI 40020473)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.000 RON
- Valoare finală
- 220.000 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 09:27
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.