Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru autoturisme: B-98-RHP, B-31-YKX, B-116-EEB, B-800-YKX, B-110-WTB, B-333-YKX

Număr anunț
DA40339874
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880,98 RON
Valoare atribuită
1.880,98 RON
Data publicării
07.05.2026 14:21
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880,98 RON

din 1.880,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.