Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALPRAZOLAM 0,5MG+BEPANTHEN UNG*30+CEREBROLYSIN 215,2MG+DUPHALAC +FENTANIL 50 MCG+FUCIDIN H

Număr anunț
DA40329792
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.048,66 RON
Valoare atribuită
5.048,66 RON
Data publicării
06.05.2026 15:30
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.048,66 RON

din 5.048,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.