Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii pentru actualizarea si auditarea interna a SMC conf. ISO 9001:2015
- Număr anunț
- DA40347500
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- ACTIVE INVEST SRL (CUI RO14447310)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.510 RON
- Valoare atribuită
- 20.510 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 11:47
- Termen limită
- 14.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.510 RON
din 20.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro