Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOBILIER

Număr anunț
DA40347224
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700,01 RON
Valoare atribuită
5.700,01 RON
Data publicării
08.05.2026 11:36
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700,01 RON

din 5.700,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.