Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta rca 12 luni
- Număr anunț
- DA40343585
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA COVASNA (CUI 12527790)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097 RON
- Valoare atribuită
- 1.097 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 09:12
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.097 RON
din 1.097 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro