Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA40348392
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.304,12 RON
Valoare atribuită
4.304,12 RON
Data publicării
08.05.2026 12:28
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.304,12 RON

din 4.304,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.