Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,3% sub estimat
SALMONELLA SHIGELLA AGAR
- Număr anunț
- DA40352504
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142 RON
- Valoare atribuită
- 84,84 RON 40,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2026 08:46
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,84 RON
din 142 RON estimat
40,3%
Adjudecat la 59,7% din estimat · economie 57,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.