Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASA TIFON BANDAJ FESI , BANDAJE TIFON 10 CM X 10 M 30gr (gramaj superior)

Număr anunț
DA40354621
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485 RON
Valoare atribuită
485 RON
Data publicării
11.05.2026 10:21
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485 RON

din 485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.