Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola prosop hartie 200 m Okerman
- Număr anunț
- DA40329159
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 14:56
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.640 RON
din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro