Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATEU PASARE

Număr anunț
DA40356657
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
ALIN & DANA COM SRL (CUI RO19075918)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,40 RON
Valoare atribuită
194,40 RON
Data publicării
11.05.2026 11:32
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,40 RON

din 194,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.