Număr anunț
DA40356842
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,12 RON
Valoare atribuită
135,12 RON
Data publicării
11.05.2026 11:38
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,12 RON

din 135,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.