Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace punctie rahidiana G25(portocaliu)–bizou Quincke-SPINOCAN®G25x3½” 0,53 mm x 88 mm 4505905-01 HC
- Număr anunț
- DA40357123
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 11:47
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro