Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decapsator Rapid C2, plastic, cutie, negru

Număr anunț
DA40354817
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 11847257)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,39 RON
Valoare atribuită
6,39 RON
Data publicării
11.05.2026 10:29
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,39 RON

din 6,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.