Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie tubulara pentru sigilare ermetica compatibila cu aparatul pentru sigilarea etansa a deseurilor
- Număr anunț
- DA40349780
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 13:38
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro