Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patroane cerneala mari PELIKAN 4001, 5 buc/set
- Număr anunț
- DA40357434
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 22600000-6 · Cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,45 RON
- Valoare atribuită
- 40,45 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 11:58
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,45 RON
din 40,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro