Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii din plastic pvc pentru depozitare cu capac 29x39x19 cm 14 L 14 litri PROBOX
- Număr anunț
- DA40359729
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA (CUI 13713243)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 925 RON
- Valoare atribuită
- 925 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 13:20
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
925 RON
din 925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro