Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,5% sub estimat

Acetilena tehnica (C2H2) 1.8

Număr anunț
DA40357330
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare atribuită
766,50 RON 6,5% sub estimat
Data publicării
11.05.2026 11:55
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,50 RON

din 820 RON estimat 6,5%

Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 53,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.