Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat

Achizitie medii Chromdi VRE, CPS, CARBA SMART

Număr anunț
DA40355618
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
2.082,33 RON 30,6% sub estimat
Data publicării
11.05.2026 10:55
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.082,33 RON

din 3.000 RON estimat 30,6%

Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 917,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.