Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune vizitator conferinta sala asteptare imitatie piele negru cadru metalic sustine 120 kg

Număr anunț
DA40362003
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI RO18560868)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510,80 RON
Valoare atribuită
1.510,80 RON
Data publicării
11.05.2026 14:52
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510,80 RON

din 1.510,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.