Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE AUTO+MANOPERA MS 88 DTR MS18 SPL

Număr anunț
DA40361247
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
BOLOGA G VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 25968208)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.913,23 RON
Valoare atribuită
2.913,23 RON
Data publicării
11.05.2026 14:20
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.913,23 RON

din 2.913,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.