Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 3 BUC MUFA EGALA DE PICURARE CU INEL

Număr anunț
DA40354832
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,20 RON
Valoare atribuită
35,20 RON
Data publicării
11.05.2026 10:29
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,20 RON

din 35,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.