Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capse 24/6 24 / 6 1000 bucati cutie nichelate EAGLE 1008 OC IMP-NR 8542/04.05-CPU
- Număr anunț
- DA40352323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,68 RON
- Valoare atribuită
- 13,68 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 08:32
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13,68 RON
din 13,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro