Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi din plastic pvc pp rezistent cu pedala si capac capacitate 10 l 10l litri

Număr anunț
DA40347877
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631,20 RON
Valoare atribuită
631,20 RON
Data publicării
08.05.2026 12:04
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

631,20 RON

din 631,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.