Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si curatatorie auto

Număr anunț
DA40348711
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
RUSMIL SRL (CUI 23975659)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.800 RON
Valoare atribuită
20.800 RON
Data publicării
08.05.2026 12:43
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.800 RON

din 20.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.