Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE FUJIFILM DRY FILM DI-HL 35X43 CM +25X30 CM

Număr anunț
DA40352816
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
11.05.2026 09:02
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.