Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scara scari din metal metalica metalice aluminiu pliabila pliabile cu 4 trepte si platforma de lucru
- Număr anunț
- DA40347766
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 44423200-3 · Scari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,03 RON
- Valoare atribuită
- 194,03 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 11:59
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,03 RON
din 194,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro