Ofertă acceptată Cumpărare directă

Espumisan 100mg/ml emuls.orala x 30ml / SIMETHICONUM

Număr anunț
DA40358854
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803,25 RON
Valoare atribuită
803,25 RON
Data publicării
11.05.2026 12:49
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

803,25 RON

din 803,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.