Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet - Reactivi Vidas

Număr anunț
DA40357349
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.856 RON
Valoare atribuită
16.856 RON
Data publicării
11.05.2026 11:55
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.856 RON

din 16.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.